Aave Kripto Para Analizi

Google Haberlere Abone Ol

Aave Kripto Para Analizi

An itibari ile 286.91 dolardan işlem gören Aave kripto para birimi, uzun vade yatırım kaynağı arayanların ilgisini çekecek bir dijital paradır. Dolaşımda 16 milyon adetle sınırlı tutulan bu para biriminin şu an dolaşımda 12 milyon 305 adedi var. Aave kripto paraya yatırım yapan Binance borsası, toplam hacmin yüzde 9.08’ini elinde bulunduruyor. Coinbase Pro, Okex, Gate.io gibi borsalar da bu paraya yüzde 1-2 oranında yatırım yapmış. Sosyal ağlarda bu şirketin çalışanları aktif olarak paylaşımlar yapıyorlar. Bu da bu firmanın sıkı çalıştığının bir göstergesidir.

Reyting puanı A

Aave kripto para, FCAS yani temel varlık puanı yüksek olan bir yatırım aracı olmaya başladı. Bu puan, bilindiği gibi, kullanıcı etkinliği, projenin yaşam döngüsü, pazarın olgunluğu gibi kriterleri bir arada ölçer ve yatırımcıya sunar. 0 ile 1000 arasında bir değerlendirme puanı verir. Aave için bu değer, an itibari ile 897 seviyesindedir. Aave bir finans protokolü olarak, insanların kripto para ödünç almasına ve ödünç vermesine izin verir. Marketcap platformunda 16. Sıraya yükselen Aave kripto para kısa vade yatırımları için uygun olmayabilir. Son 24 saat içinde yüzde 2.4 değer kaybeden Aave, uzun dönem grafiği analiz edildiğinde. Uzun vadede yatırımcılarına para kazandıracak bir potansiyele sahiptir. Kripto paranın low değeri 272 dolar high eşiği ise 296 dolar arasında gidip geliyor.

Aave Coin Kripto Para Piyasaları

Aave Kripto Para Satın Alan Borsalar

Markete baktığımızda Binance 70.544 milyon doları bu para birimine yatırmış durumda. Ayrıca Coinbase Pro borsasında 32.264 milyon dolar hacim söz konusu. Yakın zamanda Binance 45 milyon dolar daha yatırım yaptı. Huobi Global borsasında ise 21 milyon dolarlık bir Aave kripto para hacmi var. Coinbase Pro bir süre sonra 7.5 milyon dolarlık bir alım daha yaptı. Popüler OKEX borsası ise AAve hacmini 3 milyon dolarda tutuyor. Bu büyük borsalar yakın süreçte sık sık Aave stokluyor. Alım potansiyelinin yüzde 70’ini kapatan Aave, uzun süreli yatırım için ideal görünüyor. Elbette sadece bu bilgi ile hareket ederek, yatırım yapmamanızı öneriyoruz. Neticede paranızı kripto para borsasında değerlendirmeyi düşünüyorsanız.

Bitcoin ve Ethereum dışında yüzlerce coin para var

Coin para birimi ne olursa olsun, 1-3 aylık ya da günlük grafik artışı göstermesi, güncel global ekonominin ve yatırımcıların davranışlarına göre şekil alıyor. Büyük borsalar, Aave veya başka kripto para borsasındaki varlıklarını geri çektiklerinde sert düşüşlerin yaşanması muhtemel olabilir. Son derece hassas bir politika izlemeyi gerektiren kripto para borsası, geleneksel borsaya göre daha fazla risk teşkil ediyor. Şu anki tabloda bir genelleme yapılması gerekirse, alt coinler oldukça dar bir kanalda işlem görüyor. 15 saat önce Elon Musk bir açıklama yaparak BTC’nin grafiğini yana doğru bir artışla hareketlendirdi. Tüm bu piyasa dev şirket CEO’larının iki dudağı arasından çıkacak yönlendirmelerle yönünü buluyor. Yine de son zamanlarda, Tron Aave gibi coinlerde yükseliş ivmesi söz konusu. Son 24 saat içinde Tron yüzde 6 oranında bir artış göstererek Marketcap’ta 20. Sıraya kadar yükseldi. Tron 2.2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahiptir.

Google Haberlere Abone Ol

YORUMLAR

Bir cevap yazın