Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

Google Haberlere Abone Ol

Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

İnternet siteleri üzerinden para kazanmanın çok kolay yollarından biri de dosya yükleyerek ederek para kazanmak olarak sayılabilmektedir. Yükleyeceğiniz bu dosya bir film, müzik, yazılım, fotoğraf olabilmekte. Çok büyük gelirler vaat etmeyen bu para kazanma tekniği, ayda kazanacağınız belirli bir miktarla en azından faturalarınıza ya da kira masraflarına az da olsa ilaç olur. PPD sistemiyle (pay per download) işleyen dosya indirme ile sizde para kazanabilirsiniz. Bu sistem amacıyla yalnızca sınırsız internetinizin bulunması yeterlidir. Müzik yükleyerek para kazanma, film yükleyerek para kazanma, link sunarak para kazanma, dosya tc adlı sitenin para kazanma ve turbobit adlı sitenin para kazanma yöntemlerini merak ediyorsanız yazımızın devamında yer alan verileri çok dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Turbobit İnternet Sitesi
Turbobit İnternet Sitesi

Dosya Yükleyerek Nasıl Para Kazanabilirim?

Dosya Tc ya da Turbobit gibi itimat edilir sitelerden hesap açarak işe başlamanız ne mantıklı olur. Güvenilir ve profesyonel siteler bulunduğu amacıyla endişelenmenize lüzum yok. Dosyalarınızı bu sitelere ekleyin. Mesela bir müzik, film, fotoğraf ya da aklınıza gelen diğer bir şey. İş bundan sonra insanların gereksinimlerini ve lüzum duyduklarını iyi bir şekilde analiz ederek yükleyeceğiniz dosyaların tanıtımını yapmaya kalıyor. Sosyal medya gibi yerlerde ürünlerinizin tanıtımını ve linkini paylaşarak indirilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece para kazanmaya da kısa sürede başlayabilirsiniz.

Turbobit para kazanma tekniği diğer siteler arasında en iyi komisyon civarlarına sahip olan sitedir. Çoklu dosya yüklemenize olanak sağlayacak ara yüzü ile kullanım rahatlığı gerçekleştiren Turbobit, anında her ülkede geçerlidir. Sınır olmadan dosya yükleyebileceğiniz güzel bir sisteme sahiptir. Sizin paylaştığınız linkler ile üyelik yaptıran şahıslar ücretli üyelik hesabı açtıkça ardından. Sizde para kazanmaya çok kısa süre içinde başlarsınız. Üstelik para çekme alt limit sınırının sadece 10$ olması dolasıyla. Son derece cazip kılıyor bu internet sitesini.

Dosya.Tc İnternet Sitesi
Dosya.Tc İnternet Sitesi

Bir Kere Yükleyin Sürekli Kazanın

Bir kere yükleme yapıyorsunuz ve ardından o dosya yüzlerce kez indirilebiliyor. Yani oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkün. Dolar üzerinden ödeme yapan siteler kur farkı amacıyla ise son derece cazip ödemeler gerçekleştirebiliyor. Her gün bir ya da birkaç dosya yüklediğinizi varsayalım. İndirilen bin adet dosya amacıyla tahmini olarak 16$ ödeyen sitelerden gelen kazancın ardından para kazanabilirsiniz. Bu çeşit sitelerin sanal ödeme yöntemleri arasında ise herkesin bildiği PayPal, Payza, Yandex Money, Qiwi, WebMoney gibileri vardır. Bu yöntemler ülkemizde kullanılmadığın dolayı. Ecopayz gibi aracı para aktarma kuruluşları sayesinde hesabınıza para aktarımında bulunabilirsiniz. Daha yüksek ebatlı dosyalar yükleyerek daha çok indirilme seviyesine ve ardından. Pay per download kazancınızın da çok fazla artacağını unutmayın.

Google Haberlere Abone Ol

YORUMLAR

Bir cevap yazın