Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Google Haberlere Abone Ol

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Günümüzde para kazanma yollarından biriside müzik dinlemek. İnternet üzerinden hem dinleyip hem de kazanmak en çok kullanılan yöntemler arasında kendini gösterebilir. Genel olarak bakıldığında birçok müzik uygulamasında ücret ödenmektedir. Ancak bazı siteler bunun aksini geliştirerek insanlara gelir kapısı aralıyor. Her müzik için bir karşılık veriliyor. Öncelikli şart üye işlemini gerçekleştirmektir. Kişi üyeliğini kabul ettirdikten sonra şarkıları dinlemeye başlar. Yorum yapar ya da oylamaya katılabilirler. Her gerçekleştirdiği eylem için para ödenmektedir.

Bu sistem daha çok popülarite adına kullanılmaktadır. Şarkıyı çıkaran sanatçı, şarkısını duyurmak ya da yaptığı klibi izletebilmek adına bu yönteme başvurabilir. Ve adını duyurmayı hedefleyerek siteye yükler. Ya da yaptığı yeni dinletiyi paylaşarak dinlenme sayısını arttırmak amacı gerekebilir. Müzik dinleyerek para kazanma için mevcut olan birçok site bulunmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken hususlardan biriside sitenin oldukça güvenilirliğidir. Bunlardan bazılarını sizler için sıralayalım.

Music Xrey ile para kazanmak mümkündür. Uzun yıllardır süregelen bir iş olanağı sunmaktadır. Yaklaşık bu site kurulalı 11 yıl olmuştur. Çok güvenilirdir. Bu yüzden oldukça fazla talep mevcuttur. İnsanların para ihtiyacını karşılamaktadır. Müzik dinleyicisi olabilmek için siteye üye olunmalıdır kişi kendine özgü müzik tarzlarını seçip, dinleyebilir ve böylece daha eğlenceli para kazanması mümkün olur. Aynı zamanda var olanın dışında yeni çıkan albümler, şarkılar ve gruplarda değerlendirilebilir, yorum yapılabilir. Kazanç değerlendirilmesi e-mail aracılığıyla üyeye gönderimi yapılabilmektedir. Paranın çekilebilmesi için belirli bir alt limite ulaşması gerekir. Oldukça avantajlı bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. İlk sıraya konulabilmektedir.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Yöntemleri

Researc. fm ile para kazanmakta mümkündür. Bu site kendilerine gelen müzik listelerini yayınlayıp yayınlamayacağına üyelerin değerlendirmesine bağlı olarak karar verir. Çok oylama aldığı takdirde kabul ederler. Üyelerin bağımsız olarak değerlendirme yapması ile ancak çok doğru sonuçlar olur. Böylece yatırım niteliği kazanabilirsiniz. Birçok cihaza uygulama halinde indirilip müzik ile para kazanma olayı gerçekleşebilmektedir. Günlük hayatta her durum ve koşulda kolayca gelir elde edilmiştir. Kişiye belirli zaman aralıklarında şarkı gönderilecek ve bildirim gelmektedir. Değerlendirmeler ile birlikte puanlar birikecektir. Puan karşılığı hediye kartı verilecektir.

Welocalize ile müzik dinleyerek para kazanma yolu da mevcuttur. Yine öncelik üye olmaktan geçmektedir. Genelde çeviriye bağlı para kazanmak çok kolaydır. Çeviri yapıldığında ciddi paralar kazanılmaktadır. Bu yüzden yabancı dil büyük önem taşır. Farklı dillere çeviri bir avantajdır. Dil yeteneği bu konuda önem arz eder.

Hit Predictor ile para kazanmakta söz konusu olabilir. Bu siteyi müzisyenler tercih etmektedir. Şarkılarının yüklenmesi için belli bir miktar para ödemeleri gerekmektedir. Ücret ve dinleme oranı doğru orantılı olarak değişim göstermektedir. Dinleme oranı arttıkça ücrette artar. Dinleyiciler parayı istekleri doğrultusunda çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hediyeler ile oluşturulan sanal mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

RadioEarn bir diğer yöntemdir. Hem müzik dinlenebilirsiniz. Hem de site sahibi olarak kazanç sağlanabilirsiniz. Dinleyici olarak üye olunursa her 15 dakikalık dinleyişler üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu uygulamada site sahibi olarak para kazanabilirsiniz. Bu siteye gelen dinleyicilerden kazanılan puanlar ile para elde edebilirsiniz. 1 ay sonucunda gelir kazanma imkanı vardır.

Playlist Push uygulamasıyla da para kazanılır. Sanatçılar şarkılarının olumlu bir yükseliş göstermesi için bu site ile anlaşma yapar. Bu anlaşma için belli bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Bir şartta mevcut. Diğer müzik uygulamalarında belli takipçi sayısı olması gerekir. Bu sayının 400 olması yeterlidir. Takipçi sayısı ile ücret doğru orantılı olarak değişiyor. Sayı arttıkça ücret artar, sayı azaldıkça ücret azalır.

Google Haberlere Abone Ol

YORUMLAR

Bir cevap yazın