Web Sitelerini Test Ederek Para Kazanmak

Google Haberlere Abone Ol

Web Sitelerini Test Ederek Para Kazanmak

Büyük firmalar sitelerinin dıştan bir göz tarafından nasıl göründüğüne çok önem verirler ve böylece web sitesi test edecek birilerini çalıştırırlar veya bulurlar. Bu hizmeti veren birçok işletme mevcuttur veya da bireysel olarak website testi yapan ve home ofis çalışan bireylerde mevcuttur. Sitelerin çoğu paypal yoluyla ücret vermektedir ve genellikle yabancı kuruluşlar olduğu için bu yoldan size ücret vermektedirler. Günümüzdeki şartlardan dolayı internet herkesin gelir kaynağı haline gelmiştir. İnternetten para kazanmak herkes bulunmaz bir nimettir. İnternetten para kazanmak hem kolay bir o kadar güvenlidir. Bulunduğunuz konumda istediğiniz zaman internetten para kazanabilirsiniz.

İnterneti büyük bir pizzaya benzetirseniz ve her bir dilimi herkese eşit miktarda düşmektedir. Bu yüzden şu zamanlarda insanlar internetten para kazanmanın yollarını bulmak için araştırmalar yapmaktadır. Burada şuna dikkat etmek gerekiyor; ara yüzlerin kaliteli ve kullanım kolaylığı sağlaması önemli bir husustur. Bu ibare doğru yerine getirildiğinde web sitelerini test ederek para kazanmak kolay hale gelmektedir. Bu süreçte web sitelerini gözlemek önemli bu duruma gelmektedir. Sizler bu işleri yaparak dolar miktarından ücret kazanabilirsiniz. Web sitelerini test etmek için akıcı şekilde İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Temel donanım ihtiyacınızı tamamlamanız gerekmektedir.

Yani bilgisayarınız ve internetiniz olması gerekmektedir. Herhangi bir teknik sorun dahilinde işleriniz aksayabilir. Web sitelerini test ederek para kazanmak işine gönül veriyorsanız ve sorun oluşmasını istemiyorsanız bu tür meselelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Testlerin tamamlanması ve test başına ortalama 10 ABD doları ödenerek 5 – 30 dakika sürmektedir.

Web sitelerini test etmek için birçok uygulama mevcuttur ve onları inceleyelim;

Web Site Test- Enroll

Bu sitenin güzel yanı üye olur olmaz kazanç sağlayabilirsiniz. Günlerce bir işlem tabi tutulmuyorsunuz hızlıca işlem yapabilirsiniz. Ortalama olarak 10 ila 20 cent kazanma ihtimaliniz mevcuttur. Sadece kayıt sırasında kullandığınız araçları sıralıyorsunuz. Yani tablet, pc, telefon vs. hangisinden işlem yapacaksınız onu belirtmeniz gerekmektedir.

Web Site Test – Trymyui

Sitenin kısaca mantığı sürekli olarak mail kutunuzu kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu sitenin belli başlı bir ücreti söz konusu değildir. Her iş farklı olarak ücrete tabi tutulmaktadır.

Web Site Test – Userzoom

Bu sitenin işleyişi diğer sitelerden farklıdır. Sizden istekleri ve beklentileri vardır. Hangi sitenin ne kadar kullanılır olduğunu test ediyorsunuz. Verilen ne kadar zorsa kazancı da o kadar yüksek olabilmektedir. Sizden tek beklentisi resmi sitelere girip üye olmaktır. Çok net bir işleyişi vardır.

Web Site Test- Userfeel

İlk olarak web siteye üye olmanız ve sonra test aşamasına geçmeniz gerekmektedir. Eğer testiniz onaylanırsa siteye üyeliğiniz kabul edilmektedir. Bu süreçten sonra e-postanıza ödevler yükleniyor bu görevleri yapıyorsunuz ve düzenli olarak test ettikçe kazancınız artmaktadır.

Web Site Test- Userlytics

İlk olarak siteye bir başvuru süreciniz vardır. Hesaba kaydolduktan atamaların olması için davet mesajını almanız gerekiyor. Ödevler tamamlandıktan sonra paypal yoluyla ve dolar ücret şekilliyle kredi kartınıza ödevinizin karşılığını alacaksınız.

Web Site Test- Utest

Bu şirket birçok firmayla çalışmaktadır. Bu firma Google, Amazon gibi büyük şirketlerle çalışmaktadır. Şirket belirli bir sabit ücreti yok, işlere göre kazanç değişmektedir. Siteye başvuru yapmak için bir şarta tabi değilsiniz, direkt olarak siteye giriş yapabilirsiniz.

Web Site Test- Startuplift

Bu site diğer firmalara göre çalışma şekli esnek ve rahattır. Stresli ve kasıntılı çalışma şeklini sevmiyorsanız aslında bu site tam size göredir. Sitenin işleyişi şu şekildir; Onların sorduklarını cevaplıyorsunuz ve bu kadar basit. Her site için 5 dolar kadar ücret alırsınız, Sabit bir ücreti olup, ne kadar çok test ederseniz o kadar çok kazanç sağlayabilirsiniz. Bu sitede diğer siteler gibi Paypal üzerinde ödeme şekli mevcuttur.

Google Haberlere Abone Ol

YORUMLAR

Bir cevap yazın